Kredki Misiaki BABY dla maluchów – upominek idealny

Kredki Misiaki BABY firmy CARIOCA od razu wpadły mi w oko: sympatyczny pomysł na produkt, ładne kolory, wesołe – estetyczne – opakowanie. Czyli dokładnie to, czego potrzebowałam, żeby poradzić sobie z pewnym małym problemem. 

Kredki MISIAKI CARIOCA Baby

Nie wiem jak Wy, ale ja mam zawsze kłopot z symbolicznymi prezentami dla małych dzieci. Tych naprawdę małych, ale już nie w wieku niemowlęcym. 

Kredki MISIAKI CARIOCA Baby

Te najmniejsze – wiadomo, można obdarować grzechotką, czy pozytywką, tym większym kupimy autko lub misia, a tym jeszcze starszym zwykle daję odpowiednio dobrane do ich  wieku książki i artykuły plastyczne. A z maluchami zawsze mam problem, który dodatkowo potęgują względy bezpieczeństwa…

Kredki MISIAKI CARIOCA Baby
Kredki MISIAKI CARIOCA Baby

I pół biedy jak to jest jakaś ważna okazja, wymagająca większego prezentu, wtedy można oczywiście coś wybrać. Ale drobiazg, ot taki, którego potrzebujesz kiedy wpadasz z niezobowiązującą wizytą do rodziców, to zawsze kłopot.

Kredki MISIAKI CARIOCA Baby

Dlatego właśnie, tak bardzo spodobały mi się Kredki Misiaki BABY, jak dla mnie są idealne! Po pierwsze zostały z założenia stworzone z myślą właśnie o najmłodszych i – żeby nie było wątpliwości – nawet na opakowaniu możemy przeczytać, że są przeznaczone dla dzieci już od pierwszego roku życia (choć oczywiście wiadomo, dzieci w tym wieku bawiąc się czymkolwiek, powinny być pod nadzorem dorosłych). 

Kredki MISIAKI CARIOCA Baby
Kredki MISIAKI CARIOCA Baby

Po drugie na pewno spodobają się każdemu dziecku, gdyż mają wesoły i sympatyczny kształt miśków i żywe, czyste kolory. A po trzecie tył kredek zawiera specjalne wypustki, które ułatwią naukę chwytania, natomiast przód ukazuje różne misiowe minki, może być więc pomocny przy nauce  rozpoznawania emocji.

Kredki MISIAKI CARIOCA Baby

Kredki posiadają też rzucające się w oczy, estetyczne, kolorowe opakowanie, które będzie dodatkowym atutem jeżeli zamierzamy zrobić z nich upominek.

Kredki MISIAKI CARIOCA Baby

Kredki Misiaki BABY dla dzieci 1+, CARIOCA – szczegóły:

  • dla dzieci od 1. roku życia 
  • 6 sztuk
  • kredki w zabawnym kształcie misia zachęcają do zabawy 
  • specjalny tył kredek pomocny w nauce chwytania 
  • intensywne kolory 
  • zgodne z wymaganiami Unii Europejskiej

Misiakowe kredki występują też w praktycznym, ułatwiającym przechowywanie kuferku zawierającym aż 48 sztuk!

Więcej informacji na temat kredek znajdziecie w naszym dziale Rysowanie!

Felicja

Podobało się? Podziel się z innymi!