29 grudnia 2019

Oval 2w1 – korektor, którego nie można nie lubić!

Poziom trudności: 1/5
0 0 votes
Ocena publikacji

Kto z nas nigdy nie popełnia błędów? No właśnie… pytanie to jest oczywiście czysto retoryczne. Ale są błędy, które naprawdę ciężko naprawić i te, które na szczęście naprawimy błyskawicznie. Tu skupimy się zdecydowanie na tym drugim rodzaju! A konkretnie, na błędach ortograficznych, stylistycznych i wszystkich innych pojawiających się w dokumentach, zeszytach, wypracowaniach, notatkach, czy innych formach pisanych.

Mimo, iż błędy popełniane podczas pisania, są tymi najprostszymi do wybaczenia (no, może poloniści nie podzielą tego zdania). I częściej lub rzadziej, ale zdarzają się każdemu z nas, to zawsze warto je poprawić. A jeszcze lepiej poprawić je w sposób estetyczny.

korektor w taśmie z gumką do kumowania

I choć bez problemu można znaleźć różnego typu korektory, które zamaskują nasze błędy, dziś chciałam Wam pokazać jeden, który zdecydowanie skradł moje serce.

Oval QDR-506 2w1 to wysokiej jakości korektor do wszystkich typów tuszu. A co w nim takiego wyjątkowego? Po pierwsze, dzięki temu, że zakończony jest gumką do mazania należy do lubianych przeze mnie praktycznych przyborów typu „dwa w jednym”, pozwalających zminimalizować ilość noszonych ze sobą rzeczy. Jeden korektor, a nie tylko poprawimy błąd, ale wymażmy też ołówek. A po drugie jego obsługa jest prosta i bezproblemowa, a wygląd estetyczny i powiedzmy to sobie szczerze trochę „gadżeciarski” 😉 Dzięki temu każdy nastolatek, – również płci męskiej – chętnie się z nim „zaprzyjaźni”. Tym bardziej, że dostępny jest w atrakcyjnej gamie kolorystycznej.

korektor o wysokiej jakości do wszystkich typu tuszu

Jest też łatwy w obsłudze, a opatentowana końcówka płynnie koryguje błędy przekręcając się pod dowolnym kątem. Symetryczny kształt i ruchoma końcówka sprawiają, że jest wygodny dla prawo i leworęcznych, a stabilizator pozwala na uzyskanie prostej linii taśmy, redukując efekty niepewnego prowadzenia korektora. Prosty mechanizm wyciągania końcówki chroni ją przed uszkodzeniem.

korektor dla prawo i lewo ręcznych

Do korektora dołączony jest dodatkowy, łatwo wymienialny wkład.

Szczegóły:

  • szerokość taśmy korekcyjnej: 5 mm
  • długość taśmy korekcyjnej: 6 m + 6 m dodatkowy wkład
  • gwarancja 5 lat

korekor 2w1 z wkładem

Nie wszyscy nauczyciele zgadzają się na używanie korektorów, co wtedy? Pozostaje nam użycie zwykłego pióra i korektora, lub – zwykle bardziej lubianych przez uczniów – długopisów z gumką, kolejnego sprawdzonego patentu z serii przyborów wielozadaniowych. Odwiedź również stronę http://www.korektoryoval.pl/

Propozycję zabawy przygotowała Felicja

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
około 60 minut Poziom trudności: 4/5
11 lipca 2024
facebook linkedin twitter twitter youtube search-icon printer-icon