Yellow One – do zadań specjalnych i codziennych

Zwykły kurz, okruszki z (tylko jednego) małego ciasteczka, lepkie paluszki naszych maleństw, które lądują na środku ekranu, bo przecież: – Popatrz mamo jaki ładny kotek! Gdy nasze: – Nie dotykaj! – znów przyszło za późno. Prędzej czy później, każdy z nas musi doprowadzić komputer do porządku. Dzięki produktom Yellow One zrobicie to szybko i wygodnie.

Z szerokiej gamy produktów Yellow One, moimi ulubionymi są zdecydowanie: nasączane chusteczki czyszczące do ekranów oraz spray do klawiatury i innych urządzeń.

Chusteczki czyszczące, dzięki którym raz-dwa pozbędziemy się zabrudzeń, możemy wykorzystać do ekranów TFT, LCD, LED, laptopów, klawiatur, smartfonów, tabletów, innych powierzchni szklanych, a także luster.

Cenię je za naprawdę duże i wygodne opakowanie z zabezpieczeniem chroniącym przed wyschnięciem, za to że są delikatne i bezpieczne dla ekranów, nie pozostawiają smug, a przy tym chronią też przed ponownym osiadaniem kurzu. Komputer pozostaje czysty, a 100 sztuk wystarcza naprawdę na długo. Warto też wspomnieć, że płyn którym są nasączone nie zawiera alkoholu.

Produkty z rodziny Yellow One pomogą utrzymać wszystkie sprzęty elektroniczne w czystości!

Yellow One, Chusteczki czyszczące – szczegóły:– nasączone chusteczki do ekranów- płyn jest niepalny, bez alkoholu- miękkie w dotyku, nie pozostawiają smug- delikatne i bezpieczne, nie powodują mikrozarysowań- efekt antystatyczny- opakowanie chroniącą przed wysychaniem- nie żółkną- na bazie papieru- nie zawierają polipropylenu – 100 sztuk w opakowaniu

Kiedy ekran jest już wyczyszczony, warto zwrócić uwagę na klawiaturę i myszkę. Wyczyścić je to żaden problem, większość z nas robi to na bierząco, gorzej z pozbyciem się różnych drobinek, które utknęły między klawiszami oraz w innych zagłębieniach. Tu z pomocą przyjdzie Spray czyszczący Yellow One, produkt typu sprężone powietrze. Spray występuje w 400 ml opakowaniach z rozpylaczem, dodatkowo zawiera długą rurkę, która po doczepieniu do opakowanie pozwoli nam dotrzeć naprawdę głęboko. Dzięki temu możemy wyczyścić zanieczyszczenia nie tylko z klawiatury, ale też z: kieszeni CD/DVD, drukarek, kopiarek i innych urządzeń.

Yellow OneSpray czyszczący – szczegóły:– umożliwia usunięcie kurzu i zanieczyszczeń z trudno dostępnych przestrzeni- w zestawie rurka przedłużająca- pojemność 400 ml- zawiera propan oraz butan

Warto zaznaczyć, że produkty czyszczące Yellow One spełniają wszystkie normy obowiązujące w UE, a wysokiej jakości opakowania i materiały gwarantują pełną efektywność w całym okresie przydatności. Przy tym aż 90% materiałów, z których je wyprodukowano pochodzi z Europy, w tym głównie z Niemiec. 

A tu znajdziecie inne produkty Yellow One.

Felicja