Zestaw do kolorowania Fiorello GR-KR07 – dodaj koloru codzienności

Ten zestaw aż prosi się aby podarować go w prezencie! Jest zdecydowanie kobiecy albo inaczej mówiąc dziewczyński. Można dać go w prezencie córce, mamie, babci, czy koleżance. Zresztą można go równie dobrze podarować samej sobie, bo kto powiedział, że nie możemy same siebie rozpieszczać. A właśnie, że tak – możemy, a nawet powinnyśmy!

Ja wybrałam go jako prezent na Dzień Matki. Taki miły drobiazg jako dodatek do bukietu konwalii, które Mama uwielbia. Wystarczy rozpakować i od razu można zabrać się do kolorowania!

Powiecie, że to zabawa dla dzieci?! Hmmm… I tak i nie. Z jednej strony – oczywiście, że też dla dzieci, w książeczce z zestawu znajdziecie takie wzory, które świetnie nadadzą się dla mniejszych i większych dzieci. Dają one możliwość podzielenia się malowankami ze swoją pociechą, w końcu wiadomo rzeczy dla dorosłych są najlepsze. 😉 

Z drugiej strony te bardziej skomplikowane wzory są świetnym relaksem i odskocznią od codziennych spraw. Taka chwila dla siebie z czarnym konturem i zestawem ulubionych barw przyda się każdej z nas. Dodatkowo malowanki mają tę magiczną moc, że mogą nas niepostrzeżenie przenieść do beztroskich czasów naszego dzieciństwa. Czasów kiedy wszystko było prostsze, a głównym problemem był wybór koloru, którym wypełnimy elementy obrazka. 

W zestawie znajdziecie kwadratową kolorowankę oraz zestaw kolorowych cienkopisów
w pudełeczku – stojaku. Ja od siebie jeszcze dodałam zestaw kredek FIORELLO Super Soft 12 kolorów, w praktycznym – a przy tym efektownym – metalowym opakowaniu.

Zestaw do kolorowania Fiorello GR-KR07 – szczegóły:

  • w skład wchodzą: książka Doodle Patterns i pisaki
  • książeczka z przyborami znajduje się w eleganckim pudełku
  • książka Doodle Patterns: rozmiar: 21 x 21 cm, 200 stron, 100 kolorowanek – zadruk z jednej strony
  • pisaki: 12 kolorów w rozkładanym plastikowym pudełku, wygodny do trzymania przekrój trójkątny, tusz na bazie wody, bezpieczna wentylowana zatyczka, zgodne z wymaganiami UE.

Gdybyście chcieli można też kupić większy zestaw Fiorello GR-KR08 z książką o większym formacie i dodatkowymi 14 kolorowymi kredkami lub wręcz przeciwnie samą kolorowankę. Do dyspozycji mamy kilka różnych, mniejszych i większych książeczek.

 

Felicja