Kredki Misiaki BABY dla maluchów – upominek idealny

one

Kredki Misiaki BABY firmy CARIOCA od razu wpadły mi w oko: sympatyczny pomysł na produkt, ładne kolory, wesołe – estetyczne – opakowanie. Czyli dokładnie to, czego potrzebowałam, żeby poradzić sobie z pewnym małym problemem. Nie wiem jak Wy, ale ja mam zawsze kłopot z symbolicznymi prezentami dla małych dzieci. Tych naprawdę małych, ale już nie w wieku niemowlęcym. 

 Te najmniejsze – wiadomo, można obdarować grzechotką, czy pozytywką, tym większym kupimy autko lub misia, a tym jeszcze starszym zwykle daję odpowiednio dobrane do ich  wieku książki i artykuły plastyczne. A z maluchami zawsze mam problem, który dodatkowo potęgują względy bezpieczeństwa…

 I pół biedy jak to jest jakaś ważna okazja, wymagająca większego prezentu, wtedy można oczywiście coś wybrać. Ale drobiazg, ot taki, którego potrzebujesz kiedy wpadasz z niezobowiązującą wizytą do rodziców, to zawsze kłopot.

 Dlatego właśnie, tak bardzo spodobały mi się Kredki Misiaki BABY, jak dla mnie są idealne! Po pierwsze zostały z założenia stworzone z myślą właśnie o najmłodszych i – żeby nie było wątpliwości – nawet na opakowaniu możemy przeczytać, że są przeznaczone dla dzieci już od pierwszego roku życia (choć oczywiście wiadomo, dzieci w tym wieku bawiąc się czymkolwiek, powinny być pod nadzorem dorosłych). 

 

Po drugie na pewno spodobają się każdemu dziecku, gdyż mają wesoły i sympatyczny kształt miśków i żywe, czyste kolory. A po trzecie tył kredek zawiera specjalne wypustki, które ułatwią naukę chwytania, natomiast przód ukazuje różne misiowe minki, może być więc pomocny przy nauce  rozpoznawania emocji.

 Kredki posiadają też rzucające się w oczy, estetyczne, kolorowe opakowanie, które będzie dodatkowym atutem jeżeli zamierzamy zrobić z nich upominek.

 Kredki Misiaki BABY dla dzieci 1+, CARIOCA – szczegóły:

  • dla dzieci od 1. roku życia 
  • 6 sztuk
  • kredki w zabawnym kształcie misia zachęcają do zabawy 
  • specjalny tył kredek pomocny w nauce chwytania 
  • intensywne kolory 
  • zgodne z wymaganiami Unii Europejskiej

 

 

Misiakowe kredki występują też w praktycznym, ułatwiającym przechowywanie kuferku zawierającym aż 48 sztuk!

 

 

Więcej informacji na temat kredek znajdziecie w naszym dziale Rysowanie!

 

Felicja

 

Podobało się? Podziel się z innymi!