Newsletter

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dn. 27 kwietnia 2016 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/94/WE zmieniliśmy zasady  prywatności dotyczące korzystania z newslettera serwisu Fiorelki.pl. Zapisując się do newslettera i korzystając z niego wyrażają Państwo zgodę na:

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Zgadzam się na przetwarzanie podanych przeze mnie wyżej danych osobowych przez KW Trade Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-864) przy ul. Mała Góra 91B, jako administratora danych osobowych w celach marketingowych. Zostałem poinformowany o tym, że podanie ww. danych jest dobrowolne oraz że mam prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawiania, a także wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie.

Zgoda na przesyłanie informacji handlowych:

Zgadzam się na otrzymywanie informacji handlowych o promocjach i ofertach specjalnych KW Trade Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-864) przy ul. Mała Góra 91B i w związku z tym zgadzam się na otrzymywanie informacji handlowych wysyłanych przez KW Trade na podany przeze mnie wyżej adres e-mail. Zostałem poinformowany o tym, że mogę wycofać tak udzieloną zgodę w dowolnym momencie.