2 sierpnia 2022

Dzień Kolorowanki

60min. Poziom trudności: 2/5
0 0 votes
Ocena publikacji

2 sierpnia, w samym środku wakacji, obchodzimy Dzień Kolorowanki! Kto z nas nie lubi zasiąść z ulubionymi kredkami albo farbami i zamienić białej kartki z samymi konturami w fantastyczny, kolorowy obraz? Dzisiaj zapraszamy Was do świętowania tego dnia z nami!

Mamy dla Was aż trzy propozycje! Wszystkie dostępne są w pliku pdf do ściągnięcia, gotowe do wydruku i kolorowania!

Pierwszą jest słoik z morskimi stworzeniami. Na piaszczystym dnie bawią się rozgwiazdy, meduza tańczy, a ośmiornica akompaniuje im swoim śpiewem. A może macie pomysł co śpiewa? Albo do jakich taktów tańczy meduza? Kolorując tę scenę zachęcamy Was do użycia jaskrawych kolorów godnych prawdziwej rafy koralowej!


Druga propozycja to drogowskaz do letniej przygody! Usytuowany na wzgórzu, wśród zieleni, zachęca by ruszyć szlakiem przed siebie. Dokąd prowadzi? Tam gdzie chcecie! Popuśćcie wodze wyobraźni! Może jak na widokówce przyczepionej tuż koło plakatu jest to morski brzeg? A może szczyty wysokich gór? Gdzie nie poniesie Was wyobraźnia, na pewno będą towarzyszyć Wam dwie radosne, ciekawskie chmurki!


Trzecia kolorowanka do zdjęcie magicznego domku zbudowanego w muchomorze. Ukryty w leśnej ściółce, wśród traw jest miejscem tajemniczym. Kto w nim mieszka? Krasnoludek? A może jakiś malutki owad? Kolorując tę ilustrację zastanówcie się jakie historie o lesie mógłby opowiedzieć Wam jej mieszkaniec? O co chcielibyście go zapytać? I najważniejsze! Jak sądzicie, kto nim jest?

Zapraszamy Was do zabawy!

 

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
około 60 minut Poziom trudności: 4/5
11 lipca 2024
facebook linkedin twitter twitter youtube search-icon printer-icon