23 października 2020

Dekoracje na przyjęcie z drrreszczykiem

30 minut Poziom trudności: 2/5
0 0 votes
Ocena publikacji

Duchy, nietoperze, dynie… z tym kojarzy nam się Halloween. Imprezy w tej tematyce są niezwykłe kreatywne, różnego rodzaju dekoracje i stroje tworzą świetny klimat do zabawy. W dzisiejszym tutorialu chcemy pokazać Wam, jak można zrobić balony dekoracyjne, które zachwycą każdego gościa podczas przyjęcia z odrobiną drreszczyku…

Co będzie potrzebne:

Etap I

Zaczynamy od nadmuchania balonów. My wybraliśmy w dwóch kolorach: białym i fioletowym, ponieważ dobrze będą z nimi kontrastowały dekoracje w czarnej i pomarańczowej kolorystyce.

Etap II

Z kolorowego bloku technicznego wybieramy czarną i pomarańczową barwę kontrastującą z bielą i fioletem nadmuchanych przez nas balonów. Następnie szkicujemy na nich halloweenowe wzory; my wybraliśmy nietoperze oraz buzie duchów, które stworzymy na białych balonach. Z czarnej kartki wycięliśmy oczy w różnych kształtach, noski oraz zabawne usta.

Etap III

Następnie naklejamy wcześniej przygotowane wzory na balony, wykorzystując taśmę dwustronną. Wzory przyklejamy delikatnie, tak żeby nas balon nie pękł podczas przystrajania. Czarne wzory buziek przyklejamy do białych balonów, a pomarańczowe nietoperze do tych w kolorze fioletowym.

Nasze balony są już gotowe! Możemy teraz udekorować nimi pokój albo wykorzystać podczas szkolnej zabawy. Dekoracje z pewnością wprowadzą Was w tajemniczą atmosferę, dodadzą też dreszczyku emocji podczas jesiennego przyjęcia.

Propozycję zabawy przygotowała Emilia

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
ok. 30–40 minut (+ wysychanie kleju) Poziom trudności: 4/5
19 lutego 2024
facebook linkedin twitter twitter youtube search-icon printer-icon