6 marca 2022

Stroje dla Barbie z balonów

każdy strój 10–15 minut Poziom trudności: 3/5

Jedno z moich najfajniejszych wspomnień z dzieciństwa to zabawy lalkami Barbie i szycie dla nich ubranek. Nigdy wcześniej nie wpadłam na to, że można im przygotować świetne kreacje z… balonów! Wystarczy kilka cięć i gotowe.


Potrzebne nam będą tylko:

Kreacja nr 1

W tym sezonie będą królować rzeczy z wycięciami, tak skrojone aby odsłaniać sylwetkę, dlatego propozycja nr 1 to komplet koktajlowy w odcieniach bieli i różu. Aby wykonać nasz komplet, balony przecinamy w miejscach zaprezentowanych na zdjęciu. Tak wykonany prototyp naciągamy na lalkę, a następnie zdobimy przylepnymi diamencikami w kolorach różu i srebra. Całość możemy zaakcentować naszyjnikiem, który nada kompletowi wyrafinowania.

Kreacja nr 2

Kolejna propozycja na nadchodzący sezon to spódnica ołówkowa z topem odsłaniającym ramiona. Całość doprawiona została różnokolorowymi diamencikami samoprzylepnymi. Kreację wykonujemy w ten sam sposób, tnąc balony według zdjęcia poniżej.

Kreacja nr 3

To letnia, elegancka propozycja na plażę. Do wykonania kolorowego stroju kąpielowego, który będzie idealny podczas wizyt na basenie, potrzebować będziemy dwóch balonów, które trzeba naciąć zgodnie z poniższym zdjęciem. Całość dekorujemy tym razem przylepnymi perełkami, którymi podkreślamy talię i wydłużamy całą sylwetkę.

Piękne, eleganckie stroje są już gotowe. Możemy świętować Dzień Barbie!

Propozycję zabawy przygotowała Magdalena

facebook linkedin twitter twitter youtube search-icon printer-icon