31 grudnia 2019

Zielony Klej AMOS w sztyfcie – najlepszy klej!

Poziom trudności: 1/5
0 0 votes
Ocena publikacji

Znacie zielony klej w sztyfcie Amos? Na pewno! To jeden z najpopularniejszych klejów biurowych i szkolnych. Skąd ta popularność? Nie ma tu żadnej tajemnicy. Jest po prostu skuteczny, wygodny w użyciu, wydajny, nietoksyczny i bezpieczny dla dzieci. Ma też wesołe, estetyczne opakowanie, które wpada w oko na sklepowej półce. W dodatku marka jest zaangażowana społecznie i organizuje ciekawe promocje.

Ten wysokiej jakości klej, przeznaczony jest do klejenia różnego rodzaju papieru, fotografii, tektury i tkanin, mnogość zastosowań sprawia, że idealnie sprawdza się w szkole, biurze, czy domu. Charakteryzuje się dużą siłą klejenia (po wyschnięciu), a klejone nim materiały wyglądają estetycznie, gdyż nie marszczy papieru i nie przesiąka przez zdjęcia.

Co równie istotne dla wszystkich mam, jest nietoksyczny, bezbarwny i bezwonny. Nie zawiera kwasów ani rozpuszczalników, został przebadany w The Art and Creative Materials Institute, INC. w USA i jest zgodny z normami ASTM oraz CE.

Zdecydowaną zaletą jest też fakt, że jest niebrudzący, a raczej niebrudzący w sposób uciążliwy.Bo oczywiście każde dziecko znajdzie sposób żeby wysmarować nim siebie i wszystko dookoła 😉 jednak nawet po pobrudzeniu – klej jest bardzo łatwo zmywalny, zarówno z tkanin jak i skóry małego użytkownika.

Skoro mowa o maluchach to właśnie klej w sztyfcie będzie dla nich najłatwiejszy w użyciu, wkład klejący łatwo się wykręca jak też wkręca i bez problemu dociera w każde miejsce, które ma zostać nim pokryte.

Klej Amos nie wysycha i zachowuje swoje właściwości klejące przez okres przynajmniej trzech lat, na co przy zakupie dostajemy gwarancję. Efekt ten udało się osiągnąć dzięki wyjątkowemu składowi chemicznemu, technologii produkcji i specjalnie zaprojektowanemu opakowaniu.

Klej w sztyfcie AMOS – szczegóły:- duża siła klejenia po wyschnięciu – łatwy w użyciu – niebrudzący, zmywalny – nie zawiera kwasów ani rozpuszczalników – zawiera PVP – zgodny z normami ASTM oraz CE- 3 lata gwarancji

Występuje w różnych wersjach wielkości opakowania i co za tym idzie szerokości klejenia oraz w 8 gramowej – niebieskiej – zmieniającej kolor, wersji Magic.

Warto zauważyć, że kupując klej AMOS wspiera się znany program dożywiania dzieci Pajacyk.Przez dotychczasowe lata trwania akcji, dożywianie objęło dzieci we wszystkich regionach Polski. Kupując produkty AMOS (jak też FIORELLO), pomagasz razem z Pajacykiem!

Inną, tym razem eko-akcję: „Najlepszy klej”, producent kieruje do placówek oświatowych, a także do biur, sklepów i hurtowni. Polega ona na wymianie pustych opakowań na nowe kleje. Wystarczy zebrać 120 szt. pustych opakowań po Kleju Amos aby otrzymać 30 nowych klejów. Przed zgłoszeniem do akcji należy zapoznać się z zasadami promocji na: www.najlepszyklej.pl

Propozycję zabawy przygotowała Felicja

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
ok. 30–40 minut (+ wysychanie kleju) Poziom trudności: 4/5
19 lutego 2024
facebook linkedin twitter twitter youtube search-icon printer-icon