10 stycznia 2023

Gwiazdka ze zdjęciem dziecka – magnes DIY

20 min. Poziom trudności: 1/5

W związku ze zbliżającym się świętem – Dniem Babci i Dziadka – mamy dla Was bardzo prosty i efektowny pomysł na wykonanie prezentu ze zdjęciem dziecka. Każdy wnuczek i wnuczka jest taką gwiazdką z nieba dla swoich dziadków, dlatego z pewnością ucieszą się oni z prezentu, który codziennie przypomni o ukochanych pociechach. Gwiazdka z CiastoPlasto z magnesem to idealny prezent z tej okazji!

Materiały potrzebne do wykonania pracy:

Etap 1

Pierwszym krokiem w wykonaniu gwiazdki będzie ulepienie jej kształtu z CiastoPlasto; możemy się tutaj posłużyć foremką silikonową albo skorzystać z dołączonych do zestawów CiastoPlasto plastikowych narzędzi. Kiedy gwiazdka będzie gotowa, wyrównujemy jej powierzchnię – łatwiej nam będzie wtedy przykleić zdjęcie i ozdoby.

Etap 2

Zdjęcie docinamy do formatu, tak aby zmieściło się pośrodku naszej gwiazdki, a następnie przyklejamy przy pomocy kleju uniwersalnego Amos. Kolejnym krokiem będzie ozdobienie pracy. Wykorzystamy tutaj nie tylko sypki brokat Fiorello, ale również cekiny confetti w odpowiednim do naszej pracy kształcie. Ostatnią czynnością będzie przyklejenie na odwrocie gwiazdki magnesu. Tutaj znowu użyjemy kleju uniwersalnego Amos.

Praca gotowa!

Propozycję zabawy przygotowała Magdalena

facebook linkedin twitter twitter youtube search-icon printer-icon