10 stycznia 2023

Gwiazdka ze zdjęciem dziecka – magnes DIY

20 min. Poziom trudności: 1/5
5 1 vote
Ocena publikacji

W związku ze zbliżającym się świętem – Dniem Babci i Dziadka – mamy dla Was bardzo prosty i efektowny pomysł na wykonanie prezentu ze zdjęciem dziecka. Każdy wnuczek i wnuczka jest taką gwiazdką z nieba dla swoich dziadków, dlatego z pewnością ucieszą się oni z prezentu, który codziennie przypomni o ukochanych pociechach. Gwiazdka z CiastoPlasto z magnesem to idealny prezent z tej okazji!

Materiały potrzebne do wykonania pracy:

Etap 1

Pierwszym krokiem w wykonaniu gwiazdki będzie ulepienie jej kształtu z CiastoPlasto; możemy się tutaj posłużyć foremką silikonową albo skorzystać z dołączonych do zestawów CiastoPlasto plastikowych narzędzi. Kiedy gwiazdka będzie gotowa, wyrównujemy jej powierzchnię – łatwiej nam będzie wtedy przykleić zdjęcie i ozdoby.

Etap 2

Zdjęcie docinamy do formatu, tak aby zmieściło się pośrodku naszej gwiazdki, a następnie przyklejamy przy pomocy kleju uniwersalnego Amos. Kolejnym krokiem będzie ozdobienie pracy. Wykorzystamy tutaj nie tylko sypki brokat Fiorello, ale również cekiny confetti w odpowiednim do naszej pracy kształcie. Ostatnią czynnością będzie przyklejenie na odwrocie gwiazdki magnesu. Tutaj znowu użyjemy kleju uniwersalnego Amos.

Praca gotowa!

Propozycję zabawy przygotowała Magdalena

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
ok. 30–40 minut (+ wysychanie kleju) Poziom trudności: 4/5
19 lutego 2024
facebook linkedin twitter twitter youtube search-icon printer-icon