27 maja 2023

Przegląd zabaw na Dzień Dziecka

Poziom trudności: 1/5
0 0 votes
Ocena publikacji

Dzień Dziecka to świetna okazja, żeby rozkoszować się beztroską zabawą, bo rodzice są bardziej wyrozumiali i przymykają oko na więcej niż zwykle 😉 dlatego dzisiaj podsuwamy Wam pomysły, dzięki którym spędzicie wspólnie miły czas.

Dmuchawiec

Zapraszamy do wykonania papierowego dmuchawca do puszczania: na podwórku, na boisku szkolnym, w ogródku, na plaży i gdzie tylko Wam się zamarzy.

 

Potworkowe stópki – gra plenerowa

Nie tylko gra w klasy może być wspaniałą podwórkową rozrywką. Inne zabawy angażujące dziecko ruchowo oraz wprowadzające nutkę rywalizacji mogą okazać się także świetną rozrywką.

 

Do zabawy polecamy

 

 

Gra „Idzie kominiarz pod drabinie”

Piękna pogoda za oknem sprawia, że wiele domowych zabaw możemy przenieść na świeże powietrze. I tak jest z tą kultową grą planszową, która zachęci do ruchu większość dzieci.

 

Dziwaczne portrety

Dzień Dziecka to okazja, która obfituje w różne niecodzienne atrakcje, dlatego dzisiaj zachęcam Was do eksperymentalnej zabawy z losowaniem kuponów, które wykorzystamy potem do stworzenia niecodziennego portretu.

 

 

Potwory Memory

Memory to świetna gra umożliwiająca ćwiczenie skupienia, refleksu oraz pamięci. To idealna zabawa, którą możecie wykorzystać z okazji Dnia Dziecka, urodzin, podczas wakacji, wypoczynku w plenerze lub jazdy samochodem.

 

Latający motyl

Praca plastyczna z ruchomym elementem na pewno spotka się z radością przedszkolaków, bo będzie fajną atrakcją do wykorzystania w ciepłe dni. Jest łatwa w wykonaniu i daje zdumiewający efekt!

 

Podpowiadamy również

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
ok. 30–40 minut (+ wysychanie kleju) Poziom trudności: 4/5
19 lutego 2024
facebook linkedin twitter twitter youtube search-icon printer-icon