15 grudnia 2023

Świąteczna bransoletka DIY

30 min. Poziom trudności: 1/5
5 1 vote
Ocena publikacji

Z okazji zbliżającego się wielkimi krokami okresu świątecznego mamy dla Was świetny pomysł na wykonanie niebanalnej ozdoby na rękę. Skończyła się taśma pakowa? Rolkę po niej (czyli gilzę) możemy wykorzystać do tej pracy: idealnie pasuje zarówno na dziecięcą, jak i na dorosłą dłoń. A może to będzie jedno z zadań dla dziecka, które dołączymy do kalendarza adwentowego? Tak czy owak, jest to bardzo ciekawa propozycja na świąteczną aktywność.

Do wykonania pracy potrzebne będą:

Etapy wykonania pracy:

  1. Przygotowanie bazy świątecznej bransoletki
  2. Ozdabianie bransoletki

Przygotowanie bazy świątecznej bransoletki

Bazą naszej bransoletki będzie szeroka rolka po taśmie klejącej. Rozpoczynamy od zawiązania naokoło rolki zielonych drucików. Wybierzcie różne odcienie i grubości dostępne w zestawie Fiorello, nadadzą one bransoletce unikatowego wyglądu.

Ozdabianie bransoletki

Następnie przechodzimy do etapu ozdabiania. Skorzystamy z filcowego wianka z zestawu ozdób Fiorello, a żeby nieco go ożywić, przyklejamy do niego czerwone diamenciki Fiorello. Teraz klejem uniwersalnym Amos doklejamy wieniec do bransoletki, dodając w ten sposób delikatny, świąteczny akcent. Możemy pójść jeszcze krok dalej i dodać na całym obwodzie bransolety czerwone pomponiki oraz zielone cekiny. Przyklejamy je również klejem w płynie Amos.

Gdy klej wyschnie, nasza własnoręcznie wykonana bransoletka jest już gotowa do założenia.

Propozycję zabawy przygotowała Magdalena

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
ok. 30–40 minut (+ wysychanie kleju) Poziom trudności: 4/5
19 lutego 2024
facebook linkedin twitter twitter youtube search-icon printer-icon