24 listopada 2022

Torebki świąteczne DIY

ok. 30 minut Poziom trudności: 3/5
0 0 votes
Ocena publikacji

Powolutku zbliżamy się do najpiękniejszego okresu w roku, a mianowicie do Świąt Bożego Narodzenia! Każdy zaczyna planować w głowie prezenty, dekoracje czy świąteczne aktywności. By uprzyjemnić sobie okres oczekiwania, wiele osób przygotowuje kalendarz adwentowy DIY. By pięknie prezentował się np. na ścianie, możemy samodzielnie ozdobić w ciekawy sposób torebki, w których będą się kryły zadania lub małe prezenciki dla dziecka. Mamy dla Was trzy propozycje ozdobnych opakowań. Bardzo prostych i szybkich w wykonaniu!

Potrzebne nam będą:

RENIFER

Z drucików dekoracyjnych przygotowujemy nos i poroże renifera. Zawiązujemy sznureczek z dzwoneczkiem na torebce. Przyklejamy z tyłu torebki poroże z drucików. Przyklejamy oczka oraz nos. Możemy dorysować uśmiechniętą buźkę renifera.

CHOINKA

Z zielonego drucika formujemy kształt choinki i przyklejamy go na torebce wraz z gwiazdą betlejemską oraz cekinami gwiazdami. Dekorujemy choinkę naklejkami kryształkami – bombkami.

MIKOŁAJ

Z kolorowego i białego papieru wycinamy elementy stroju Mikołaja – płaszcz, brodę, pasek, guzik. Z drucika dekoracyjnego formujemy klamrę od paska. Przyklejamy wszystkie elementy na torebce.

Nasze torebki są już gotowe!

Propozycję zabawy przygotowała Magdalena

facebook linkedin twitter twitter youtube search-icon printer-icon