28 grudnia 2019

Kredki w metalowym pudełku – kolorowo i wygodnie

Poziom trudności: 1/5
0 0 votes
Ocena publikacji

Pamiętam jak dawno, dawno temu, moja koleżanka z podstawówki, miała metalowe pudełko z kredkami. Było ich więcej niż w tradycyjnych, oferowanych w tamtych czasach w sklepach zestawach, ale nawet nie to było najważniejsze, tylko właśnie nietypowe opakowanie. Nazywaliśmy jej kredki – „kredkami w puszce” i wszyscy jej zazdrościliśmy.

Dziś „kredki w puszce” nie są już może taką rzadkością, ale i tak warto je kupić. Sprawdzą się kiedy dzieci są już trochę starsze i trzeba czegoś więcej niż „zwykłe kredki”, aby zachęcić je do rysowania.

Jakiś czas temu pisaliśmy o tym, jak ważne dla małych dzieci jest rysowanie. Jednak maluchy szybciutko rosną – powiedzmy sobie szczerze, zwykle nawet szybciej niżbyśmy sobie życzyli 😉 – i potrzebują nowych wyzwań. Kredki w atrakcyjnym graficznie, metalowym opakowaniu sprawdzą się wtedy idealnie!

Warto też zwrócić uwagę na wygodę takiego rozwiązania. Po otwarciu puszki mamy wszystkie kolory – a może być ich aż 24 – przed oczami, w dodatku łatwo je wyciągać i chować zaraz po użyciu. A samo opakowanie jest trwałe, z czym jak wiadomo przy tekturowych pudełkach bywa różnie. 

Kredki szkolne Fiorello mają miły i bardzo łatwy w prowadzeniu, miękki grafit oraz intensywne, wyraziste kolory. Posiadają charakterystyczny nadruk i jasną lakierowaną końcówkę. Są bezpieczne – zgodne z obowiązującymi wymaganiami UE. 

Kredki FIORELLO Super Soft – szczegóły:
– ostrzone 
– przekrój trójkątny 
– długość 17,8 cm 
– lakierowane 
– miękki grafit 
– intensywne kolory 
– praktyczne opakowanie 
– zgodne z wymaganiami UE 
– średnica grafitu 3 mm 
– 12 lub 24 kolorów w metalowym opakowaniu

Do wyboru mamy dwie wielkości opakowań, mniejsze opakowanie zawierające 12 kredek lub większe z 24 kredkami. To pierwsze z uwagi na wygodny format dobrze sprawdzi się w domu, szkole, czy podróży. Drugie oferujące bardzo ładną paletę barw może rosnącemu artyście pomóc w przejściu do bardziej ambitnych projektów. Obydwa będą świetną propozycją na prezent!

I jeszcze jedno – nie wiem czy wiecie, ale kupując kredki Fiorello dajecie radość nie tylko swoim pociechom, wspieracie też program dożywiania dzieci – Pajacyk!

Propozycję zabawy przygotowała Felicja

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
ok. 30–40 minut (+ wysychanie kleju) Poziom trudności: 4/5
19 lutego 2024
facebook linkedin twitter twitter youtube search-icon printer-icon