26 maja 2023

Pomysł na upominek z okazji Dnia Dziecka

30 minut Poziom trudności: 1/5
0 0 votes
Ocena publikacji

W dzisiejszych czasach, kiedy wiele dzieci spędza dużo czasu przed ekranem, wręczenie im personalizowanego upominku staje się jeszcze bardziej wartościowe. Projektowanie kartki z wyciętymi rękami i przyklejonym balonem z emotką to doskonały sposób, aby połączyć tradycję z nowoczesnością i przekazać dziecku coś, co z pewnością wzbudzi jego zainteresowanie i uśmiech na twarzy. Balony emotki Fiorello już dawno zdobyły serca dzieci; dzięki nim możemy dodać wyjątkowego uroku naszemu prezentowi.


Przygotowanie materiałów:

Krok 1

Drukujemy szablon na białej technicznej kartce A4, po czym delikatnie wycinamy go nożyczkami. Starajmy się być precyzyjni, aby uzyskać dokładny kształt ręki i balonu. Jeśli chcemy, możemy użyć kolorowych markerów lub długopisów do pokolorowania ręki i balonu, dodając jeszcze więcej kreatywności i wyrazistości naszemu upominkowi.

Krok 2

Teraz, gdy mamy gotowe wycięte elementy, możemy przystąpić do dekorowania kartki. Jeśli mamy kropkownicę, możemy stworzyć kolorowe kropki na brzegach kartki lub na jej całej powierzchni. Możemy również zaokrąglić rogi kartki, aby nadać jej miły, delikatny wygląd – to tylko kilka sposobów, jak możemy urozmaicić całość. Po udekorowaniu kartki przyklejamy wyciętą rękę do kartki wraz z balonem. Możemy to zrobić za pomocą kleju lub taśmy dwustronnej. Upewnijmy się, że ręka jest umieszczona w taki sposób, aby wydawała się trzymać balon, tworząc uroczy efekt trójwymiarowy.

Gdy klej wyschnie, nasz upominek będzie gotowy do wręczenia.

Propozycję zabawy przygotował Kreatywny Wychowawca

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
ok. 30–40 minut (+ wysychanie kleju) Poziom trudności: 4/5
19 lutego 2024
facebook linkedin twitter twitter youtube search-icon printer-icon