16 listopada 2023

Przegląd zabaw na Andrzejki

Poziom trudności: 1/5
3 2 votes
Ocena publikacji

Już niebawem obchodzić będziemy Andrzejki. Z pewnością wielu z Was spotka się z tej okazji podczas klasowych zabaw, na których będziecie lać wosk przez dziurkę od klucza. To często największa atrakcja Andrzejek, ale my chcielibyśmy podpowiedzieć Wam, w jaki sposób możecie uatrakcyjnić dodatkowo ten dzień wykonując dekoracje szkolnych sal i podpowiadając zabawę, która z pewnością przypadnie dzieciom do gustu.

Zabawa andrzejkowa

Zapraszamy do wykorzystania pomysłu na bardzo kreatywną zabawę, którą możecie wykorzystać do wróżenia, ale również do uruchomienia u dzieci myślenia abstrakcyjnego. Zabawa jest również świetna w integracji grupy, pozwala na spontaniczną, emocjonalną ekspresję i zapewnia mnóstwo uśmiechu na buziach wszystkich dzieci.

Malutkie czarownice – zabawa andrzejkowa

Kiedy byłam małą dziewczynką, z uwielbieniem zaczytywałam się w książce o malutkiej czarownicy Otfrieda Preusslera i to ona stała się inspiracją do wykonania dekoracji na zabawę andrzejkową, która doda każdej sali magicznej i tajemniczej aury.

Magiczna kula – zabawa andrzejkowa

Andrzejki kojarzą nam się przede wszystkim z wróżbami, dlatego tematem kolejnej pracy będzie magiczna kula, która jest najważniejszym z andrzejkowych akcesoriów. Takie kule świetnie sprawdzą się przy ozdabianiu szkolnej sali, w której będziemy organizowali andrzejkową zabawę.

Magiczne butelki na Andrzejki – wyklejanka

Kolejna propozycja to magiczny eliksir. Jaki? Tę decyzje pozostawiamy już Wam. Zapraszamy.

 

 

facebook linkedin twitter twitter youtube search-icon printer-icon