4 grudnia 2023

Proste kartki świąteczne na Boże Narodzenie – praca DIY

20 min. Poziom trudności: 1/5
0 0 votes
Ocena publikacji

Jeżeli szukacie pomysłu na proste w wykonaniu kartki świąteczne, to ten tutorial jest dla Was! Do ich wykonania potrzebujecie zaledwie kilku prostych materiałów, szablonu, kleju i bazy. Co najważniejsze każda kartka wykonana tą metodą będzie wyjątkowa i niepowtarzalna. Boże Narodzenie to wyjątkowy czas, a życzenia zapisane na własnoręcznie zrobionej kartce będą na pewno miłym dodatkiem do prezentu.

Do wykonania pracy potrzebne będą:

opcjonalnie:

Przygotowanie kartki na Boże Narodzenie

Wydrukujcie przygotowane przez nas szablony i wytnijcie je. Możecie zrobić to na kartce z bloku technicznego Fiorello albo na zwykłej kartce do drukarki. Gdy wszystkie szablony będą wycięte, oklejcie je paskami taśm ozdobnych. Tutaj macie zupełną dowolność, czy chcecie wykorzystać kilka różnych wzorów, czy pozostać przy jednym. Wyklejcie tyle figur, ile chcecie przygotować kartek. Gdy skończycie, odetnijcie nadmiar taśm wystających poza kontur. Pozostaje nam już tylko przyklejenie ich klejem w sztyfcie Amos do bazy i dodanie napisu „Wesołych Świąt”.

Opcjonalnie:

Jeżeli nie macie bazy do kartek, bez problemu możecie zrobić ją z kartki z bloku kolorowego technicznego. Kartkę A4 przecinacie na pół i w ten sposób po zgięciu każdej z połowy otrzymujecie dwie bazy w formacie A6 w wybranym przez Was kolorze. Taśmy natomiast możecie zastąpić paskami wzorzystego papieru.

Nasza kartka na Boże Narodzenie jest gotowa!

Propozycję zabawy przygotowała Kreatywny Wychowawca

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
ok. 30–40 minut (+ wysychanie kleju) Poziom trudności: 4/5
19 lutego 2024
facebook linkedin twitter twitter youtube search-icon printer-icon