Sylwestrowe rekwizyty do zdjęć

45 minut
two

Sylwester to jeden z tych dni w naszym życiu, które chcemy mile wspominać. Dzięki zdjęciom możemy wracać wciąż na nowo do tych radosnych wydarzeń. A gdyby tak te zdjęcia dodatkowo urozmaicić? W końcu jest to sylwester, a więc trzeba trochę zaszaleć, prawda?! Dlatego w tym tutorialu proponuję Wam stworzyć własne rekwizyty, które będzie można wykorzystać do robienia oryginalnych i nietuzinkowych zdjęć. Będzie to szczególnie kreatywna i ciekawa zabawa dla młodszych artystów. 

dekoracje sylwestrowe

Co potrzebujemy:

  • sztywny papier (czarny i biały)
  • cekiny
  • brokat sypki i w kleju
  • pisaki metaliczne
  • płynny klej
  • długie wykałaczki
  • ołówek i nożyczki

ozdoby

Krok 1. Zaczynamy od szkicu. Na białej lub czarnej sztywnej kartce rysujemy ołówkiem gadżety do fotografii. Może to być wszystko co tylko Wam się kojarzy z sylwestrem, a nawet więcej. Nie ma limitu, jest tylko twórcza zabawa. 😊

akcesoria na Sylwestra

Kiedy skończymy szkicować, możemy zabrać się za wycinanie nożyczkami. Pamiętajcie, im mniej szczegółów, tym później mniej problemów z wycinaniem.

nowy rok

Krok 2. Drugi krok to już sama zabawa, ponieważ wycięte rekwizyty należy teraz ozdobić. Ja użyłam przede wszystkim błyskotek, czyli cekinów, brokatu, metalicznych-błyszczących pisaków itp. W tym wypadku im więcej błysku tym lepiej. 😉

okulary sylwestrowe

akcesoria do zdjęć

szczęśliwego nowego roku

kokarda

Krok 3. Ostatni krok to zamontowanie naszych gadżetów na wykałaczkach. Nic prostszego. 😊 Wystarczy użyć trochę kleju na końcówce wykałaczki i przykleić do papierowego rekwizytu. Czekamy aż wszystko ładnie wyschnie i możemy rozpocząć zdjęciowe szaleństwo.

A rekwizyty na pewno przydadzą nam się jeszcze na inne okazje. 😊

maski sylwestrowe

Uwaga! Jeśli posiadacie laminator, możecie wasze rekwizyty zalaminować. Dzięki temu dłużej zachowają swoją żywotność. 😊 Udanej sylwestrowej zabawy!

dekoracje na imprezę

 

Basia