24 stycznia 2024

Walentynkowa girlanda – ozdoba DIY

ok. 30 minut Poziom trudności: 3/5
5 1 vote
Ocena publikacji

Walentynki już tuż tuż, można więc zacząć myśleć o tym, jak wyjątkowo uczcić ten dzień. Proponujemy Wam dzisiaj wykonanie prostej ozdoby, którą możecie powiesić w sali albo pokoju: girlandy z serduszek. Możecie ją wykonać w dowolnej kolorystyce i ozdobić według własnego uznania. Zapraszamy do zabawy.

Do wykonania pracy potrzebne będą:

Na białej kartce rysujemy, a następnie wycinamy kształt serca (jeżeli chcecie, aby było symetryczne, złóżcie kartkę i na złożeniu narysujcie połówkę serca, a następnie wytnijcie). Będzie to nasz szablon. Możecie śmiało poeksperymentować z wielkościami serc, wtedy girlanda nabierze dodatkowego uroku. Teraz wybieramy interesujące nas kolory z bloku kolorowego technicznego Fiorello i odrysowujemy nasz szablon, im więcej serc, tym dłuższa będzie nasza girlanda.

Po wycięciu wszystkich elementów składamy każdy na pół. Ostatnim krokiem będzie posmarowanie linii zgięcia klejem uniwersalnym Amos i wklejenie miedzy dwa serca sznurka. Postępujemy tak, aż nasza girlanda nie osiągnie zaplanowanej przez nas długości.

Praca gotowa! Możecie teraz przyozdobić nią salę na walentynkową zabawę.

Propozycję zabawy przygotował Kreatywny Wychowawca

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
ok. 30–40 minut (+ wysychanie kleju) Poziom trudności: 4/5
19 lutego 2024
facebook linkedin twitter twitter youtube search-icon printer-icon