5 stycznia 2024

Pomysły na laurki dla Babci i Dziadka

Poziom trudności: 1/5
4 6 votes
Ocena publikacji

Zapraszamy wszystkie wnuczki i wnuczków do wspólnego świętowania Dnia Babci i Dziadka. Już teraz przygotujcie sobie materiały do stworzenia laurek i upominków, dzięki którym wzruszycie i rozbawicie Waszych ukochanych dziadków.

Magnes kwiatek na lodówkę ze zdjęciem dziecka

Nie ma nic piękniejszego niż zrobiony ręcznie prezent np. z okazji Dnia Babci i Dziadka. Jeśli jest nim również zdjęcie ukochanego wnuczka czy wnuczki – cieszy podwójnie! Dzisiaj chcemy Wam zaproponować zrobienie magnesu na lodówkę ze zdjęciem dziecka z masy plastycznej CiastoPlasto.

Kwiaty ze śladów rączek i stópek – idealny prezent z okazji dnia Babci i Dziadka


Każdej babci i każdemu dziadkowi łezka zakręci się w oku, gdy zobaczy słodkie odbitki rączek i stópek wnuczków. Zapraszam do wykonania laurki w formie trójwymiarowego obrazu z kwiatami w wazonie. Prezent będzie naprawdę wyjątkowy – prawdziwe dzieło sztuki.

Laurka na Dzień Babci

Laurka jest czymś, co zawsze się sprawdzi i zrobi wrażenie na Babci i Dziadku, tym bardziej jeżeli zostanie wykonana samodzielnie przez wnuczka. Zapraszam do wykonania laurki, do której możecie dołączyć prezent w formie ulubionej herbatki.

Kwiatek na Dzień Babci i Dziadka


Wielkimi krokami zbliża się wyczekiwany przez dzieci Dzień Babci! A co można jej podarować oprócz przepięknej laurki? Kwiatek w słoiku będzie czymś, co na pewno jej się spodoba, bo będzie mogła ozdobić nim półkę na długi czas, a piękna praca będzie przypominać jej każdego dnia o ukochanych wnuczkach. Zobaczcie jak go wykonać.

Bukiet dla babci – styropianowy obrazek

Jeżeli nie przekonał Was mój pomysł na kwiatek w słoiku, ale kochacie kwiaty, to zapraszam do wykonania bukietu z bibuły na styropianie, który zrobi wrażenie nie tylko na babci, ale na całej rodzinie.

Prezent dla Babci i Dziadka

Najmłodsi z Was mogą wykonać prosty podarunek, do którego wykorzystać możecie np. drewnianą paletę do farb. Wystarczy, że udekorujecie ją odciskami małych stópek i rączek i fantazyjnie opiszecie. Sami zobaczcie.

Kaktusiki na Dzień Babci

To propozycja dla fanów recyklingu, ponieważ do pracy można wykorzystać nakrętki po kleju, a efekt będzie zdumiewający!

Kwiatki na Dzień Babci

To kolejna podpowiedź na nietypową formę laurki w kształcie kwiatów, ale tym razem z tektury. Do pracy został dołączony szablon, który możecie wykorzystać w tworzeniu bukietu.

Gwiazdka ze zdjęciem dziecka – magnes DIY

Jeżeli nie jesteście zwolennikami tworzenia klasycznych laurek lub kwiatowych motywów, to mamy dla Was jeszcze jedną podpowiedź do stworzenia magnesika z Ciasto-Plasto. Magnesik z pewnością zawiśnie na lodówce albo szafce w pracy i będzie dziadkom przypominał o kochanych wnuczkach. Zobaczcie jak go wykonać.

Kosmiczny kalendarz na Dzień Babci i Dziadka

Kolejna niebanalna propozycja to kalendarz na Nowy 2023 Rok z motywem kosmonauty, któremu możemy dokleić zdjęcie dziecka. Taki kalendarz z pewnością pozostanie z dziadkami dłużej niż cały 2023 rok.

Kartki z okazji Dnia Babci i Dziadka praca DIY

Ostatnia propozycja to klasyczne, efektowne i proste w wykonaniu kartki z życzeniami dla dziadków. Do zabawy załączamy szablony, które ułatwią Wam wykonanie.

Złota rybka – praca z kartonu na Dzień Babci

Ta złota rybka, nie taka mała, będzie życzenia babci spełniała, będzie pływała w przejrzystej wodzie i trzy życzenia spełniała co dzień. Gwarantuję Wam, że taki prezent spodoba się każdej babci.

Kartki diy na Dzień Babci

Do tych kartek nie potrzebujecie specjalnych umiejętności, a efekt końcowy z pewnością wywoła uśmiech na twarzy ukochanej babci.

Laurka imbryk z herbatką dla Babci i Dziadka

Kolejny pomysł na wyjątkową laurkę z niespodzianką to własnoręcznie wykonany imbryk wypełniony ich ulubioną herbatą i otoczony świeżymi kwiatami!

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
ok. 30–40 minut (+ wysychanie kleju) Poziom trudności: 4/5
19 lutego 2024
facebook linkedin twitter twitter youtube search-icon printer-icon