3 października 2022

Pomysły na upominki z okazji Dnia Nauczyciela

Poziom trudności: 1/5

14 października będziemy obchodzić Dzień Edukacji Narodowej. To ważna data w polskich kalendarzach, ponieważ wtedy mamy okazję podziękować naszym nauczycielom za trud wkładany w ich ważną pracę. Z tej okazji podpowiadamy, jakim upominkiem możecie zaskoczyć Waszych ukochanych belfrów. Zobaczcie poniżej nasze propozycje na upominki.

Bukiet z przyborów szkolnych

Mamy nadzieję, że lubicie zaskakiwać prezentami, bo mamy dla Was propozycję, jak zrobić ciekawy upominek dla nauczyciela. Będzie to coś, co na pewno przyda się w codziennej pracy, a też wywoła uśmiech na twarzy obdarowanego. Warto takim małym gestem docenić pracę, jaką wykonują nauczyciele.

Kartki z okazji Dnia Nauczyciela

Kolejna propozycja prezentu, który jest łatwy do stworzenia, a w dodatku możecie do jego wykonania pobrać gotowy szablon z motywem jesiennym.

Dekoracyjna doniczka dla nauczyciela – „Dziękuję, że pomagasz mi się rozwijać”

Najpiękniejszym prezentem jest ten zrobiony własnoręcznie! Może pomalować doniczkę, do którego włożymy symboliczną roślinkę?

Kartka 3D z okazji Dnia Nauczyciela

Prezenty robione własnoręcznie są najbardziej cenne – chyba każdy się z tym zgodzi? Kartka 3D z klasą szkolną i nauczycielem będzie z pewnością unikatowym prezentem!

„Różany misz-masz” na Dzień Nauczyciela

Kolejne kilka pomysłów na własnoręczne wykonanie drobnych upominków, które dołączone do podziękowań sprawią wiele radości obdarowanym nauczycielom.

Kartka z okazji Dnia Nauczyciela z długopisem

Warto pomyśleć nad jakimś drobiazgiem dla nauczyciela, który wywoła jeszcze większy uśmiech na jego twarzy! Podpowiadamy co możecie przygotować.


Kwiaty 3d na Dzień Nauczyciela

Kwiatek zrobiony w innej odsłonie nabierze oryginalności i z pewnością wzbudzi zachwyt.


Jesienny wazonik na Dzień Nauczyciela

Kolejny pomysł na upominek to samodzielnie udekorowany przez Was wazon.

Bukiet kwiatów – kartonowy obrazek przestrzenny

Dzień Nauczyciela zazwyczaj obfituje w różnego rodzaju kwiaty. Uciekając od standardowego schematu, pokażemy Wam jak wykonać je w formie obrazu.

Laurka na dzien Nauczyciela

Dzień Nauczyciela zazwyczaj obfituje w różnego rodzaju kwiaty. Uciekając od standardowego schematu, pokażemy Wam jak wykonać je w formie obrazu.

Kartki na Dzień Edukacji Narodowej

Kolejny pomysł na kartki, tym razem z motywem jesiennych liści.

Podziękowanie dla nauczycieli

Pomysł na wykonane samodzielnie podziękowania np. dla nauczyciela, wychowawcy na koniec roku szkolnego – albo laurka na Dzień Nauczyciela.

Laurki z okazji Dzień Nauczyciela

Wdzięczność można wyrazić na wiele sposobów. Uśmiech, miłe słowa i własnoręcznie wykonane laurki to (uwierzcie mi) niezawodny sposób.

 

facebook linkedin twitter twitter youtube search-icon printer-icon