11 maja 2022

Pomysły na laurki z okazji Dnia Matki i Dnia Ojca

30-90minut Poziom trudności: 3/5

Przed nami wiele okazji na wręczenie ukochanym osobom laurki: najpierw czeka nas Dzień Matki, potem Dzień Ojca. Pomysłów na laurki jest bez liku, ale nasze powinny przypaść Wam szczególnie do gustu, ponieważ tworzenie ich to świetna zabawa i możliwość nauki, czym są emocje i jak możemy je wyrazić.

Portret Mamy

Dzień Matki zwykle obfituje w liczne laurki, ale ja mam dla Was szczególną propozycję, która zachwyci każdą mamę. Zapraszam do stworzenia portretu mamy, który bardzo łatwo wykonać i który z pewnością na długo pozostanie w jej sercu. 

Zabawne laurki

To laurki ponad podziałami, które możecie wykorzystać z okazji Dnia Matki oraz Dnia Ojca. Są przezabawne, a obdarowane nimi osoby z pewnością ucieszy ich widok.

Laurka przytulasa

Dzień Matki to jedno z moich ukochanych świąt, bo można wtedy niezależnie od wieku wytulić, wyściskać i wycmokać do woli mamę. Można również obdarować ją prezentami: kwiatami, czekoladkami i laurkami. Pomysłów na laurki jest wiele, ale nic nie zastąpi przytulania, dlatego zapraszam Was do wykonania laurki małego i dużego przytulasa.

Laurka techniką quillingu

Biegniemy do Was z kolejną propozycją laurki na Dzień Mamy! Tym razem będzie ona wykonana techniką quillingu. Nie zajmie Wam to dużo czasu, a efekt końcowy na pewno spodoba się Waszej mamie!

Laurka z bukietem

Laurki zawsze będą cieszyć serce mamy! Samodzielnie wykonane przez dziecko przynoszą ogrom radości, a dziecko ma satysfakcję, że wykonało coś bez pomocy osób trzecich.


Laurka z odcisków dłoni

Z moich obserwacji wynika, że sporo mam w dniu swojego święta dostaje prawdziwe bukiety kwiatów od swoich dzieci; to piękne i kochamy dostawać kwiaty, ale czemu by tak nie podarować także bukietu, który dziecko wykona samodzielnie bądź z pomocą drugiego rodzica?


Kwiat z balonów

A może zamiast tradycyjnego kwiatka z kwiaciarni sprezentować mamie oryginalny kwiatek balonowy? Wbrew pozorom nie jest to wcale takie trudne!


Eko-torba

Jeśli zastanawiacie się, jaki prezent byłby idealny dla nowoczesnej, dbającej o przyrodę i eko mamy, mamy dla Was świetną propozycję – eko torba na zakupy! Torba jest wielokrotnego użytku, bo można ją prać, a bezcenny wzór stworzony przez dziecko nie niszczy się.

Tajemnicza laurka malowana bibułą

Zazwyczaj laurki kojarzą się z kartką złożoną na pół i ozdobioną różnymi malunkami i naklejkami. Chciałabym Wam pokazać, jak w nietypowy sposób można zrobić kartkę na Dzień Mamy, która na pewno ją oczaruje.


Kartki dla mamy

A może jednak wolicie klasyczną, elegancką propozycję? Mamy taką również! Zapraszamy do wykonania kartek dla Mamy.


Laurka z krawatem

O ile z prezentem z okazji Dnia Mamy zazwyczaj nie mamy problemu (wiadomo, mamy lubią kwiaty, perfumy, kosmetyki, książki…), o tyle z trafieniem w gust taty bywa trudniej. W tym przypadku kwiatuszki, serduszka i róże mogą być mniej popularne. Dzisiejsza propozycja laurki jest zatem – męska, prosta i bardzo tatusiowa.

Medal dla Taty

Dzień Taty zbliża się wielkimi krokami! Każde dziecko uważa, że ma najlepszego tatę na świecie – w związku z tym proponujemy pracę, w której odznaczymy tatę złotym medalem, dopingując go do jeszcze lepszych i bardziej szalonych zabaw!

facebook linkedin twitter twitter youtube search-icon printer-icon